बालुवाटारमा आन्दोलन हुनु अघी यसरी गर्जिएका थिए अधिकारकर्मी (भिडियो)

काठमाण्डौं,माघ १३ । सोमबार नागरिक आन्दोलनको कार्यक्रम कमलपोखरीको कालोमाटोको टिका लगाएर अगाडि बढेको अगुवा अधिकारकर्मी बरीष्ठ पत्रकार नारायण वाग्ले, खगेन्द्र संग्रौलाको समुह कमलपोखरी हुँदै नक्साल बालुवाटार सडकको पिपलबोटमा पुगेर सभामा परिणत भएको थियो ।

उक्त सभामा गीत,कबिता साथै भाषण पनि गरिएको थियो । कार्यक्रमको अन्त्यमा पत्रकार वाग्लेले भाषण गरे पछी सो समुह बालुवाटार तर्फ लम्क्यो । प्रहरी र प्रदर्शनकारी बिचको झडपमा पानीका फोहरा हानियो,लाठीचार्ज गरियो । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv