प्रधानमन्त्रीले २ नम्बर प्रदेशको प्रदेश प्रमुख नियुक्ती गरेपछी पेरिस डाँडामा खैलाबैला

काठमाण्डौं,फागुन ७ । आन्दोलनरत नेकपाका नेता पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले अब राजनीति फरक मोडमा पुगेको विश्लेषण गर्दै नेताहरुलाई तयारी अवस्थामा बस्न आग्रह गरेका छन् । नागरिकता सहित पार्टी कार्यालय आउन निर्देशन गरेको प्रचण्ड(माधव पक्षले पेरिसडाँडामा केन्द्रिय सदस्यहरुसंग राजनीतिको पछिल्लो घटनाक्रमवारे विश्लेषण गरेका हुन् ।

त्यसबेलामा उनले अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले अहिलेको राजनीतिक अवस्थाले जति बेला जे पनि हुन सक्ने संकेत गरेको बताए । शुक्रबार पेरिसडाँडामा बसेको केन्द्रीय कमिटीको अनौपचारिक बैठकमा प्रचण्डले संक्षिप्त ‘ब्रफिङ’गर्दै उनले तयारी अवस्थामा बस्न नेताहरुलाई भनेका हुन् ।

पछिल्लो घटनाक्रमले अब आन्दोलनको कार्यक्रमको प्रकृति पनि परिवर्तन गर्नुपर्ने अवस्था आएको उनको भनाई थियो । कार्यक्रममा सहभागी एक केन्द्रिय सदस्यले प्रचण्डको भनाई सुनाउँदै भने, ‘यो तरलताको अवस्थामा पूर्वनिर्धारित योजना अनुसार नै कसरी जान्छ भन्ने हुँदैन । परिस्थिति बदलिए अनुसार हामी पनि बदलिए अगाडि बढ्नुपर्ने हुन्छ ।’

अर्का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले निर्वाचन आयोगबाट पार्टीको आधिकारिकता र सूर्य चिन्ह नपाए थप आन्दोलनमा उत्रिने भन्दै केन्द्रीय सदस्यहरुलाई तयार रहन नेपालले आग्रह गरेका छन् । उनीहरुले निर्वाचन आयोगले राम्रो संकेत नदेखाएको विष्लेषण गरेका छन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००९७७-९८६०९७५७७४
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv