रबीले नभनेको भए म टेलिभिजनमा फर्किन्न थिएँ – विजय कुमार पाण्डे ( बरिष्ठ पत्रकार तथा लेखक ) ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,फागुन १२ । नेपाली टेलिभिजनको क्षेत्रमा एउटा स्तरिय कार्यक्रम संचालक,लेखक तथा बरिष्ठ पत्रकार विजय कुमार पाण्डेले ग्यालेक्सी टेलिभिजनमा कार्यक्रम संचालन गर्ने भएका छन् । मंगलबार म्यारियट होटेलमा आयोजित समारोहमा “सम्बन्ध” नामक कार्यक्रम संचालन हुनलागेको जानकारी दिंदै वहाँले भन्नु भयो – मैले क्यामरा लाइट यो तामझाम सबै छोडी सकेको थिएँ,किताब लेख्यो र त्यसैमा रमाइरहेको थिएँ । रबीले नभनेको भए म टेलिभिजनमा फर्किन्न थिएँ । उनको यो बोलीमा गडगड तालीको बर्षा हुँदा केहीबेर भावुक हुनु भयो हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv