नोकियाको नयाँ स्मार्टफोन बजारमा

काठमाडौं, १८ फागुन । नोकिया फोनहरूको होम्स एचएमडी ग्लोबलले आज आफ्नो नयाँ स्मार्टफोन नोकिया १.४ सार्वजनिक गरेको छ ।
६.५१ इन्च इड्ज–टु–इड्ज सम्म फैलिएको एक प्रभावशाली स्क्रिन रियल इस्टेटले पूर्ववर्ती भन्दा यो लगभग एक इन्च ठूलो छ, र नोकिया १ सिरिजकै सबैभन्दा ठूलो हो । नोकिया १.४ क्षणमा ईन्जिनियर र निर्मित गरिएको फोन हो ।

एचएमडी ग्लोबलका हेड अफ पान एसियाका रबि कुँवरले भने, “म दुई जनाको बुबाको रूपमा, म थुप्रै परिवारले सामना गर्नुपर्ने चुनौतीहरूसंग जोडिन सक्दछु । यी आवश्यकताहरू बढ्दै जाने क्रममा, हामी एक विश्वसनीय र रमाईलो अनुभव सिर्जना गर्न चाहन्थ्यौं जसले परिवारका सबै सदस्यहरूलाई कुनै पारिवारिक आर्थिक दबाव नबढाई वास्तवमै लाभदायक बनाउँदछ ।

चाहे त्यो कामका लागि ईमेल व्यवस्थापन गर्ने, बिलहरू भुक्तान गर्ने वा बच्चाहरूलाई अनलाइन अतिरिक्त क्रियाकलापमा व्यस्त राख्ने, हाम्रो डिजाइनरहरूले संसारभरका लाखौं परिवारहरू बढी समय घरमा बिताइरहेका छन् भन्ने तथ्यलाई सम्बोधन गरेको छ । प्रतिक्रियामा, हामीले नोकिया १.४मा स्क्रीनको आकार अधिकतम क्षमतामा बढायौं ताकि अभिभावक, हेरचाहकर्ता र बच्चाहरू जडित र लाभकारी रहन सक्नेछन् । थप फोटोग्राफी अनुभव बृद्धि गर्न –गुगलको एआई द्वारा पहिले नै सुधारेको क्यामेरा गो एपमा हामीले घर वा बाहिरका उत्कृष्ट क्लोज–अपहरू क्याप्चर गर्न म्याक्रो क्यामेरा पनि थपेका छौं । क्वालकम्मद्वारा संचालित, यो एक विश्वस्त उद्योग लिडर, र हाम्रो प्रसिद्ध दुई दिनको ब्याट्री जीवनको साथ एक कडा र दुर्घटनामुक्त बडि छ ।”

नयाँ विस्तारित एचडी प्लस स्क्रिन भिडियो कलिंग एपको साथ आउँदछ जुन परिवारलाई वर्तमान अवस्थाको बीचमा जडित रहन मद्दत गर्दछ, र नोकिया १.४को क्यामेरा क्षमता प्रदर्शन गर्दछ ।

६.५१ इन्च एचडी प्लस इड्ज–टु इड्ज ,नोट जत्तिकै ठूलो छ र नोकिया १ सिरिजमा अहिलेसम्मकौ सबैभन्दा ठूलो उपकरणले परिवारहरूलाई मनोरञ्जन र होम स्कुलको वृद्धिको बीचमा इमर्सिभ अनुभवहरू प्रदान गर्दछ ।

गुगलको क्यामेरा गो एपमा जडित डुअल क्यामेरा सेटअपले तपाईंलाई कुनै पनि समयमा तथा कम प्रकाशको अवस्थाहरूमा समेत उच्च गुणस्तरको फोटोहरू लिन मद्दत गर्दछ । क्यामेरा गो एप र नोकिया १.४ को डुअल रियर र फ्रन्ट–फेसिंग क्यामेराको शक्तिशाली संयोजनले परिवारको अनमोल यादहरूलाई आश्चर्यजनक बोकेह पाट्रेट र कम–प्रकाश सुन्दर शटहरूमा खिच्दछ । ब्लर पृष्ठभूमिमा प्रोफेशनल फोटोहरू खिच्न पाट्र्रेट मोडको साथ बहुमूल्य पारिवारिक क्षणहरू क्याप्चर गर्नुहोस् । र, कलर रिच तथा र क्रिप्स कम–प्रकाश शटहरू लिन फ्ल्याशको आवश्यकता बिना नै नाइट मोड प्रयोग गर्नुहोस् । सहयोगी स्टोरेज सूचकहरूले स्पेसको सबै चिन्ताहरु ह्टाउछ ताकि तपाईं स्न्यापलाई जारी राख्न सक्नुहुन्छ ।

बच्चाहरू बाहिर खेल्दास्लगहरू, बगहरू, र फूलहरूसंग आत्मिय र लिएर व्यक्तिगत हुने हुँदा बिल्ट–इन म्याक्रो लेन्सले पूरै परिवारलाई मनोरन्जन दिन्छ र घरमा युटिलिटी बिलको प्रिन्ट जुम गर्न आवश्यक पर्दा काम आउँछ ।

नोकिया फोनहरु मजबूत, टिकाऊ उपकरणहरुको लागी एक राम्रो योग्य प्रतिष्ठा छ र नोकिया १.४पनि अपवाद छैन । शानदार डिजाइन र मजबूद निर्माणले तपाईंको फोनलाई दिनभर घरको सतहहरूबाट खसे पनि जोगाउँछ ।

यो एक सुलभ फोन हो जुन तपाईं फर्केर कस्तो अवस्थामा आउनेछ भन्ने चिन्ता नगरी खुशीसाथ बच्चाहरूलाई हस्तान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ । डिजाइन अनुसार यो कुनै पनि हातमा सुरक्षित रूपमा बस्न तैयार गरिएको छ र यसमा क्वालकाम चिपसेट र फिंगरप्रिन्ट सेन्सर समावेश छ ।नोकिया स्मार्टफोन मूल्यहरूमा सत्य रहँदै, नोकिया १.४ एन्ड्रोइड १० (गो संस्करण) र अझ बढिका लागि तयार छ । यो हाम्रो अद्वितीय एन्ड्रोइड प्रतिज्ञाहरू र कम्तिमा तीन वर्ष सुरक्षा अपडेटहरूको साथ कामहरू गर्ने छिटो र अधिक सुरक्षित तरिका प्रदान गर्दछ र तपाईं निश्चिन्त हुन सक्नुहुन्छ किनकी तपाईंको फोन बाहिरी र भित्रको जस्तो सुकै अवस्थाका लागि उत्तम ठहर हुनेछ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००९७७-९८६०९७५७७४
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv