विवाह गरेको ३ महिना मै श्रीमानको दु,र्घटनामा ज्यान गएपछी श्रीमतीको यस्तो बिलौना हे भागवान यो के भयो (भिडियो)

कोहलपुर,फागुन २० । हिजो मात्रै बाकेको कोहलपुरमा माइक्रोबस पुर्ब तिर र बुलेट बाइक पश्चिम तिर बाट आउदै गर्दा माइक्रोबसले ठ क्क र दिँदा एक जनाको मृत्यु भएको थियो भने अन्य दुई जना घाइते भएका थिए । भे १ ख २२३९ नम्बरको माइक्रोबसले भे १० प ५६१ नम्बरको मोटर साइकललाई मंगलबार कोहलपुर नगरपालिका-५ किरन नाला नजिक सडकमा ठ क्क र दिँदा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको थियो ।

मृत्यु हुनेमा कोहलपुर नगरपालिका-३ बस्ने २५ वर्षीय बीरेन्द्र शाही रहेका छन् । उनलाई घटना स्थलमा पहिला देख्ने छिमेकी बहिनिले भन्छिन म बिहान कलेज जान लागेको थिए उता पर तिर बाट केहि प ड्कि एको जस्तो आवाज आयो म सिधै घटनास्थल मा झरेर हेर्दा दाई सडक भन्दा तल हुनु हुदो रहेछ, मैले केहि देखिन मात्र अस्पताल लैजान सबै संग सहयोग माग्न थाले र उहालाई अस्पताल पु-याए । उनि भन्छिन माइक्रोबस गलत साईड मै थियो ।

माइक्रोबसको ठ क्क रबाट गम्भीर घाइते भएका उनको मेडिकल कलेज कोहलपुरमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । सोही माइक्रोबसले ठ क्क र दिँदा एकजना साईकलयात्री र अर्का एकजना पैदलयात्री पनि घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ । घाइते दुवै जनाको सोही अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । माइक्रोबस चालकलाई निन्त्रणमा लिएर प्रहरीले दुर्घटनाबारे अनुसन्धान गरिरहेको छ । भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv