समाजसेवी साइकल यात्री देबेन्द्र बस्न्यात पुन्य काम पुस्तकालयको लागि १२०० किलोमिटर साइकल यात्रा (भिडियो सहित )

काठमाण्डौं,चैत १० । यी हुन समाजसेवी साइकल यात्री देबेन्द्र बस्न्यात । उमेरले ५० पुगे पनि उनको जोसिलो समाजसेवीकार्यले आज निकै प्रसंसा बटुलेको छ । हेल्प नेपाल नेटवर्कद्धारा निर्माणाधिन राजकुलेश्वर आधारभुत बिद्यालय र भक्त बी बी फर ह्युमानिटी सँगको सहकार्यमा डडेलधुरा जिल्लाको समैजिमा स्थापना हुने बहादुर खडक स्‍मृति पुस्तकालयको आर्थिक सहयोग जुटाउन दोलखा देखी दिपायल सम्म १२०० किलोमिटर साइकल यात्रा तय गर्नु भएको छ ।

दोलखा देखी काठमाण्डौं आईपुग्दा उनलाई नेपालकै चर्चित नायक नायक क्यप्टेन बिजय लामा, हाँस्य सम्राट मदन कृष्ण श्रेष्ठ ,हरीवंश आचार्य र हेल्प नेपालका पदाधिकारीहरुले भब्य स्वागत अनी बिदाइ गर्नु भएको थियो ।काठमाण्डौंमा गरिएको स्वागत अनी बिदाइको भिडियो हेर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv