क्लब उडल्याण्डमा गायक सविन राईको धमाका

काठमाडौं ,असोज २३ । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)को महामारीसँगै लकडाउनमा परेको रात्रीकालिन व्यवसाय भर्खरै खुल्न थालेको हो । लामो समयसम्म बन्द रहेको रात्रीकालिन व्यवसायमध्ये क्लब, डान्स बार र दोहोरी हुन् । त्यही मारमा परेको क्लब व्यवसायमध्ये नाम चलेको क्लब उडल्याण्डले लकडाउन खुलेसँगै आफूलाई नयाँ साजसज्जासँगै पुनः संचालनमा ल्याएको छ ।

दरबारमार्ग महेन्द्र शालिक अगाडि रहेको क्बल उडल्याण्डले पुनः नयाँ डेकोरेसनसहित गायक सविन राईलाई प्रमुख आकर्षण बनाएर संचालनमा ल्याएको हो । असोज २२ गते शुक्रबारको रात्रीकालिन समयमा गायक सविन राईलाई प्रमुख अतिथि बनाएर केक काट्दै संचालनमा रौनकता ल्याएको हो । गायक सविन राईको प्रस्तुतिसँगै क्लब उडल्याण्डमा भिडभाड बढेको थियो । सविन राईको प्रस्तुतिलाई हेर्न र उनीसँगै रमाउनका लागि जम्मा भएका ग्राहकहरुको भीडमा आयोजना गरिएको उक्त कार्यक्रममा क्लबका अध्यक्ष प्रेम श्रेष्ठको सभापतित्वमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रममा स्वागत गर्दै अध्यक्ष प्रेम श्रेष्ठले गायक सविन राईको प्रमुख आतिथ्यमा क्लब उडल्याण्डलाई ६ वार्षिकोत्सव मनाएका थिए । क्लब उडल्याण्ड छैटौं वर्ष पार गरेर सातौं वर्षमा प्रवेश गर्दा साथ र सपोर्ट दिने सम्पूर्ण शुभचिन्तकलाई आधार प्रकट गरेका थिए ।

कार्यक्रममा क्बल उडल्याण्डमा प्रबन्ध निर्देशक सुनिल कुँवर, संचालक समूहका अर्जुन बस्नेत, नवीन प्रधान, किशोर थापा, सुशील खड्गी, सुनिल श्रेष्ठ, रामशरण खरेल रहेका छन् ।

कार्यक्रममा गायक सविन राईले आफ्ना प्रस्तुतिहरु दिएर ग्राहकहरुलाई सांगीतिक प्रस्तुति दिएका थिए । उनले आफ्ना चर्चित गीतहरु प्रस्तुत गरेर आफ्ना फ्यानहरुलाई मनोरञ्जन दिएका थिए ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००९७७-९८६०९७५७७४
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv