पल दुर्गेश प्रक,रण अब के होला ? दुर्गेशले पलको बारेमा सबै नालिबेली बताए

काठमाडौं, फागुन १८।  १७ वर्षिय नाबालिग गायिकालाई कर,णी गरेको मु,द्धामा अभिनेता पल शाहलाई ७ दिन हिरा,सतमा राखेर अनु,सन्धान गर्न अदालतले जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँलाई अनु,मति दिएको छ । आइतबार जिल्ला अदा,लत तनहुँले उनलाई हिरा,सतमा राखेर अनु,सन्धान गर्न ७ दिनको म्याद दिएको हो । आइतवार आ,त्मस,मर्पण गरेपछि प्रहरीले उनलाई म्याद थपका लागि अदा,लत लगेको थियो ।

फागुन ११ गते पल शाह वि,रुद्ध तनहुँ जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा कर,णीको कसू,रमा जा,हेरी परेपछि उनी फ,रार थिए । जिल्ला अदालत तनहुँले प,क्राउ पू,र्जी जारी गरेपछि प्रहरीले उनको खो,जी सुरु गरेको थियो । यस घटनामा मुख्य खेलाडी मानिएका दुर्गेश थापाले बल्ल मुख खोलेका छन । उनले सामाजिक सन्जालमा आफुलाई मनमा ल्गेको सबै कुरा लेखेका छन, हेरौ भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००९७७-९८६०९७५७७४
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv