मिस युनिभर्स २०१८ मा नेपालको नाम राखेर फर्किइन मनिता देवकोटा

काठमाडौं,४ पुष । थाइल्यान्डको बैंककमा आयोजना भएको ६७ औं मिस यूनिभर्स प्रतियोगितामा नेपालको प्रतिनिधित्व गरिरहेकी २३ वर्षीया मनिता देवकोटाको यात्रा टुङ्गिएको छ । मिस युनिभर्स–२०१८ को उपाधी फिलिपिन्सकी क्याट्रिओना ग्रेले जितेकी छन् ।

विश्वभरबाट सहभागी अन्य ९३ प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै क्याट्रिओना मिस युनिभर्सको ताज पहिरिन सफल भएकी हुन् । फस्ट रनरअप दक्षिण अफ्रिकाकी तमारिन ग्रिन र सेकेन्ड रनरअप भेनेजुयलाकी स्थेफानी गुइटेरेज भइन् ।

थाइल्यान्डको बैंककमा भएको फाइनलमा तमारिन, स्थेफानीसहित पोट्रो रिकोकी कियरा ओर्टेजा र भियतनामकी एचहेन नीलाई पछि पार्दै फिलिपिन्सकी २४ वर्षीया क्याट्रिओनाले उपाधी जितेकी हुन् । नेपालकी सुन्दरी मनिता देवकोटा भने टप १० मा पुग्न सफल भएकी छन् । आज मनिता देवकोटा नेपाल फर्किएकी छिन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv