विद्यार्थीहरूको लागि “नोबेल पुरस्कार” भनेर चिनिने हल्ट पुरस्कार

काठमाण्डौं,मङ्सिर १५ । हल्ट प्राइज, विद्यार्थीहरूको लागि “नोबेल पुरस्कार” भनेर चिनिने वार्षिक हो । जुन खाना, पानी पहुँच, ऊर्जा ,शिक्षा जस्ता विषयहरूमा आधरीत रहेर सामाजिक समस्या समाधान गर्न चुनौती दिन्छ । जस्मा अधरित रहेर विश्वविद्यालय-स्तरका विद्यार्थीहरूबाट विचारहरूले आफ्ना ब्यापारका बिचारहरु प्रस्तुत गर्दछन् ।

यस्तो कार्यक्रमको अन-क्याम्पस चरणको प्रतिनिधि हुन पाउँदा हामी एकदमै सम्मानित महसुस गर्दछौं, जहाँ हाम्रो कलेजका धेरै टोलीहरूले यस वर्षको चुनौतीमा आधारित भएर आफ्ना विचारहरू प्रस्तुत गर्नेछन्। २०२३ को लागि हल्ट प्राइजले दिएको चुनौती फेसन र कपडा उद्योगलाई थप दिगो बनाउने र एक अभिनव सामाजिक उद्यम सिर्जना गर्ने विचारका साथ “फेसनलाई पुन: डिजाइन गर्ने” हो। जस्मा समाबेश सबै टोलीहरूमध्ये उत्कृष्ट विचार र योग्यता भएको टोली विजेता हुनेछ। त्यसपछि विजेता टोलीले अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रीय स्तरमा हाम्रो कलेजको प्रतिनिधित्व गर्नेछ।

सनवे कलेज काठमाडौंमा हल्ट प्राइजको तेस्रो पुनरावृत्ति हो ।

उद्घाटन कार्यक्रम

उद्घाटन कार्यक्रम हल्ट-प्राइज अन-क्याम्पस प्रतियोगिताको आधिकारिको सुरुवात थियो। जसमा हाम्रा सम्पूर्ण विद्यार्थी र संकाय सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थिए। जस्मा हामीले श्री सुन्दर अग्रवाल ज्युलाई अतिथि वक्ताको रूपमा निमन्त्रण गरेका थियौं र शो कार्यक्रममा हाम्रो क्याम्पस निर्देशक श्री उदित कुमार महतोले हल्ट प्राइजको अभिमुखीकरण दिएका थिए । हामीले यस कार्यक्रमबाट हाम्रो प्रतियोगी दर्ता पनि सुरु गर्‍यौं।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv