नेपाल बक्सिङ्ग संघका अध्यक्ष अवाले IBA Ordinary Congress एंव IBA Global Boxing Forum मा सहभागी हुने 

युनाईटेड आरव ईमिरेट्सको राजधानी अवु धावीमा यहि December 10 – 12 तारिख, 2022 मा शुरु हुन गैरहेको IBA Ordinary Congress एंव IBA 3rd Global Boxing Forum मा सहभागी हुन नेपाल बक्सिङ्गसंघका अध्यक्ष राम अवाले आज त्यसतर्फ प्रस्थान गर्नु भएको छ ।

अन्तराष्ट्रिय बक्सिङ्ग संघ अन्तर्गतका राष्ट्रिय संघहरुको उपस्थिती हुने उक्तग्लोवल फोरुममा असल व्यवस्थापन, IBA र प्रोफेशनल बक्सिङ्गसंघसँगको सहकार्यता, लैंगिक समानता, बक्सिङ्गको सामाजिकसहकार्यता एवं ओलम्पीकमा खेलाडी तथा IBA को स्थान सम्बन्धीमहत्वपूर्ण विषयहरुमा छलफल हुने कार्यक्रम रहेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv