नेपाल प्रस्तोता संघ र गेहेन्द्र धिमाल फाउन्डेसन बीच कार्यक्रम गर्न सम्झौता

काठमाण्डौं,माघ १२ । नेपाल प्रस्तोता संघ (PAN) र गेहेन्द्र धिमाल फाउन्डेसन (GDF) ले नेपालमा प्रस्तुतकर्ता, कलाकार र रचनात्मकहरुको व्यावसायिक विकासलाई सशक्त, समृद्ध र अभिवृद्धि गर्न साझेदारीको घोषणा गरेको छ ।

कलाको माध्यमबाट सकारात्मक परिवर्तनलाई बढावा दिन समर्पित दुई संस्थाको रूपमा, PAN र GDF ले उद्योगमा पेशाकर्मीहरूको अर्को पुस्तालाई प्रेरणा र समर्थन गर्ने साझा दृष्टिकोण र मिशन साझा गरेको हो । PAN नेपालमा पेशागत रूपमा काम गर्ने सबै प्रस्तुतकर्ताहरूका लागि एउटा छाता संस्था भएको जनाएको छ । जसको उद्देश्य वर्तमान र भावी पुस्ताका प्रस्तुतकर्ताहरूको सीपलाई उत्प्रेरित गर्ने र सुधार गर्ने लक्ष्यका साथ काम गर्ने रहेको हो  । अर्कोतर्फ, गेहेन्द्र धिमाल फाउन्डेशन गैरसरकारी/गैर नाफामूलक संस्था हो, जसले देशमा सकारात्मक सामाजिक र वातावरणीय परिवर्तन ल्याउन कला र प्रदर्शन कला मार्फत काम गर्दछ । सँगसँगै, दुबै संस्थाले सबै विधा र क्यालिबरका कलाकारहरू र क्रिएटिभहरूको विकास र विकासलाई समर्थन गर्न कार्यक्रम र स्रोतहरूको विस्तृत दायरा प्रदान गर्न सक्षम हुनेछन् भन्ने बिश्वास लिएको छ ।

१४ जनवरी, २०२३ मा फाउन्डेशनको मण्डिकाटार, काठमाण्डौको कार्यालयमा आयोजित एक समझदारी ज्ञापन पत्र (MOU) मा हस्ताक्षर समारोहसँगै साझेदारीको लागि औपचारिक रूपमा सुरूवात भएको थियो। संघका कोषाध्यक्ष श्री निर्णय श्रेष्ठ र फाउन्डेशनका सचिव श्री सविन बस्नेतको उपस्थितिमा नेपाल प्रस्तोता संघका अध्यक्ष श्री विवेक खतिवडा र गेहेन्द्र धिमाल फाउन्डेसनका अध्यक्ष श्री गौतम धिमालले आ-आफ्नो संस्थाको प्रतिनिधिको रूपमा हस्ताक्षर गर्नुभयो ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv