रमण र अस्मिता अधिकारीको  मुखै चिलाउनीमा पुष्प र गीता

काठमाण्डौं,फागुन १८  । गायक रमण रेग्मीको मुखै चिलाउनी बोलको गीतको भिडियो रिलिज गरिएको छ । गायक रमण र अस्मिता अधिकारीको स्वर रहेको मुखै चिलाउनीमा शब्द तथा संगीत संगीतकार दीपक शर्माको रहेको छ । नरेन्द्र बियोगीको एरेन्ज रहेको सार्वजनिक गीतमा पछिल्लो पुस्ताका चर्चित नायक तथा मोडल पुष्प खड्का र टिकटकबाट चर्चा कमाएकी सुन्दरी मोडल गीत ढुंगानाको प्रेम रोमान्स देख्न सकिन्छ ।

केशव राज भट्टको कोरियोग्राफी तथा निर्देशनमा तयार  मुखै चिलाउनी एक प्रेमील जोडीको रोमान्टिक प्रेम कहानी हो भन्न रुचाइँछन् गायक रमण । प्रेममा डुबेर खुशी खुशी जिन्दगी बिताउन चाहाने प्रेमील जोडीको छमछम नचाउने गीतलाई दर्शकले निकै माया दिने कुरामा गायक रमण आशावादी छन् । भन्छन् निकै नै मेहेनतका साथ यो भिडियो दर्शक स्रोताको माझमा ल्याएका छौँ जुन हेरेर सुनेर दर्शकले प्रतिक्रिया दिनुहुनेछ भन्ने कुरामा विश्वस्त छु ।

काभ्रे जिल्लामा जन्मिएर काठमाडौंको कोटेश्वरमा हुर्किएका गायक रमणका घर त लगनखेल रिमेक, खुला जमिन, मेसो पाछैन, हामी जनतालाई धेरै गाह्रो छ, नेपालै जाउँ जाउँ लाग्छ, लगायतका गीतका भिडियोहरु बजारमा आइसकेका छन् । जसले राम्रो चर्चा समेत बटुलेका थिए । गायक रमणको पछिल्लो र निकै नै आशा गरिएको मुखै चिलाउनीको भिडियो उनकै अफिसियल युट्युब च्यानल रमण रेग्मीबाट बजारमा आएको हो । भिडियोको निर्माण सबिना कुँवर रेग्मीले गरेकी हुन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv