अन्जनी क्वार्टरफाईनलमै रोकिईन

काठमाण्डौं,चैत ८ । आईबीए उमन्स वल्र्ड बक्सिङ च्याम्पियनसिप २०२३ मा दुई बाउट जित्दै ईतिहास बनाउन सफल नेपालकी मुक्केबाज अन्जनी तेलीले आज भएको क्वाटरफाईनल खेलमा बेलारुसकी खेलाडीसंग उत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्दा गर्दै पनि जित हासिल गर्न सकिनन् ।
पाँचै वटा जजहरुले बेला रुषकी खेलाडीको पक्षमा निर्णय दिदा ०ः५ को युनानिमस डिसिजनको आधारमा अन्जनीले पराजय भोग्नु परेको थियो । यसरी अन्जनी सहित नेपालका सात जना मुक्केबाजहरुको वल्र्ड उमन्स बक्सिंग च्याम्पियनशिपको खेल यात्रा रोकिएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv