गायक आनन्द कार्की को अभिनयमा गोधुलि साँझैमा बोलको भिडियो बजारमा ( भिडियो )

काठमाण्डौ,जेठ ११  । लामो समयदेखि नेपाली गायन क्षेत्रमा विशेषगरि चलचित्र तथा आधुनिक गायनमा राज गर्न सफल गायक आनन्द कार्कीको नयाँ गीत गोधूलि साँझैमा बजारमा आएको छ । डन कार्कीको शव्द तथा युगेश कार्कीको प्रस्तुति रहेको गीतमा चाँद सिंहको संगीत तथा संगीत संयोजन रहेको छ ।

 ५००० भन्दा बढी गीतमा आफ्नो स्वर दिईसकेका गायक आनन्द कार्कीका सयौँ गीतहरु हिट रहेका छन् । तीमध्य कतिपय गीतहरुको भिडियोमा आनन्द कार्की देखा पनि परेका छन् तर लोकलयमा आधारित डान्सिङ गीतमा पुर्ण मोडल अथवा नायकको रुपमा यो उनको पहिलो प्रयास हो । पहिलो प्रयासमै गायक कार्कीले आफ्नो अभिनय क्षमताका साथसाथै आफ्नो नृत्य क्षमता पनि देखाएका छन् । भिडियोतर्फ अभिनयमा नायिका  अनु शाहले साथ दिएकी छिन् भने छायाँकन उत्सव दाहाल , श्रृङ्गार विमला तामाङ, कोरियोगा्रफी राजकुमार दर्जी (एभरेष्ट राज), सहायक निर्देशन उषा मलाहा ‘ सिमरन ‘ र सम्पादन र निर्देशन राज कुमारको रहेको छ ।
प्रवासमा रहेर नेपाली गीत संगीतलाई माया गरि सांगितिक निरन्तरता दिईरहेका गीतकार डन कार्कीकै युट्युब च्यानल बाट भिडियो सार्वजनिक  भएको  छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv