सोनु कुमारले ल्याए ‘हाम्रै भाग्य’ भिडियो सहित

काठमाडौ,२९ पौष । गायक उमेश शिवाकोटीले ‘हाम्रै भाग्य’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो लिएर बजारमा आएका छन् । सम्झना लामाको शब्द रहेको छ भने म्युजिक एरेन्जर पुरुषोत्तम न्यौपानेको छ । जेशिका इन्टरटेन्टमेन्टको युटुव च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो । गीतको म्युजिक भिडियोमा अमृत खड्का र यसोदा खड्काले अभिनय गरेका छन् । अहिलेका चर्चित क्यामेरामेन जनकराज अधिकारीको छायाकन रहेको छ ।

म्युजिक भिडियोलाई सोनु कुमारले निर्देशन गरेका छन् । जेशिका इन्टरटेन्टमेन्ट प्रालीले बजार व्यवस्थापन गरेको छ । पछिल्लो समय जेशिका इन्टरटेन्टमेन्ट प्रालीले म्युजिक भिडियो व्यापकरुपमा बजारमा ल्याइरहेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv