चलचित्र ‘दाल भात तरकारी’ को “भिजिट भिसामा ” बोलको गीत सार्वजनिक ( भिडियो सहित )

काठमाडौं, ११ माघ । चलचित्र ‘दाल भात तरकारी’ को एउटा गीत सार्वजनिक भएको छ । शुक्रबार आयोजित एक कार्यक्रम मार्फत “भिजिट भिसामा ” बोलको गीत सार्वजनिक भएको हो । आज सार्वजनिक भएको गीतमा निशान भट्टराई र अन्जु पन्तको स्वर, हरिवंश आचार्यको शब्द छ । उक्त कार्यक्रममा शुभकामना दिन नेपाली चलचित्र र गीत संगीत जगतका हस्तीहरुको बाक्लै उपस्थीती रहेको थियो ।
लोकशैलीमा बनाइएको उक्त गीतको भिडियोमा हरिबंश आचार्य, निरुता सिंह, पुष्प खड्का,बर्षा राउत, आँचल शर्मा र राजाराम पाैडेललाई देख्न पाईन्छ । निकै ताम झामका साथ तयार पारीएको गीत दर्शकले मनपराउनेमा आशावादी छन ।

‘दाल भात तरकारी’ मह संचारको प्रस्तुतीमा,शिवहरि पौडेल,नरेन्द्र कंसकार,रमिला आचार्य,यमन श्रेष्ठ निर्माता रहेका छन । सुदन के सी को निर्देशन, कबिराज गहतराजको कोरियोग्राफ, हरीबंश आचार्य को शब्द र शम्भुजित बांस्कोटा को संगीत रहेको छ । चलचित्रमा हरिवंश आचार्य, मदनकृष्ण श्रेष्ठ, निरुता सिंह, प्रियंका कार्की, पुष्पल खड्का, आँचल शर्मा, बर्षा राउत, राजाराम पौडेल, शिवहरि पौडेल लगायतका कलाकारहरुको अभिनय देख्न पाइने छ । चलचित्र वैशाख १३ गतेबाट देशै भरका सिनेमा हलमा रिलिज हुँदैछ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv