‘सुप्रिया’ को प्रेममा ‘बिकास’ जारी तिर्न तयार

काठमाण्डौ,फागुन ७ । गायक हसन राई र गायिका मेलिना राई को आवाजमा रहेको “के साह्रै राम्री” बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । सोमबार काठमान्डौंको रेड डाइमण्ड रेस्ट्रोरेन्टमा आयोजित एक कार्यक्रममा पत्रकार माझ उक्त गीतको भिडियो प्रदर्शन गर्दै सार्वजनिक गरिएको हो ।

बचन राई को शब्दमा रोशन राई ले संगीत भरेका छन भने फरेण्द्र राई ले एरेन्ज गरेका हुन । रेस्क्यु कृयशन ले निर्माण गरेको गीतको भिडियोमा संचारकर्मी द्वय बिकास र सुप्रिया ले अभिनय गरेका छन । समन अधिकारीको निर्देशन,बिकास के सी को सम्पादन र टन्क केसी ले छायान्कन गरेका हुन ।
पुर्वेली भाकामा सजिएको उक्त भिडियोमा लाहुरेले गाउँले केटीलाई मन पराउने र गाउले केटीले जारी तिर्ने पैसा छ छैन भनेर सोधिएको गीत को शैली लाई उत्कृष्ट ढंग ले प्रस्तुत गरिएको छ । भिडियो हेर्न तल को लिन्क क्लिक गर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv