भरतपुर महानगरपालिकाको वडा कार्यालयमा बम विस्फोट, भवन क्षतिग्रस्त

चितवन, फागुन २९ । चितवनस्थित भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्वर ५ को कार्यालयमा बम बिस्फोट गराइएको छ। बुधबार बिहान शक्तिशाली सिलिण्डर बम बिस्फोट गराइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक सुशीलसींह राठौरले बताए।

बिस्फोटका कारण वडा कार्यालय भवन क्षतिग्रस्त भएको राठौरले जानकारी दिए। घटना आज बिहान साढे १२ बजेतिरको समयमा भएको हो उनले भने बम विस्फोटबाट कार्यालय भवन क्षतिग्रस्त भएको छ, तर रातको समयमा कार्यालयमा कोही पनि नरहने भएका कारण कुनै पनि मानवीय क्षति भएको छैन।

शक्तिशाली सिलिण्डर बम बिस्फोटपछि भवनमा आगलागी भएको थियो। विस्फोट तथा आगलागीको खबर पाए लगत्तै प्रहरी घटनास्थल पुगेको र भरतपुर महानगरको दमकल तथा स्थानीयको सहयोगमा आगो निभाइएको प्रहरी उपरीक्षक राठौरले बताए।

उनका अनुसार बिस्फोट कसले गराएको हो भन्ने सम्बन्धमा हालसम्म केही खुलेको छैन। प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएको उनले जानकारी दिए।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv