ठकुरीहरुको कुम्भ मेला हेटौंडामा सम्पन्न (फोटो फिचर )

काठमाण्डौं ,बैशाख २ । कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्री महेन्द्र बहादुर शाहीले “पुर्खाले गरेको ईतिहास बोकेर हुँदैन समय अनुसार सबै ठकुरी एक हुँदै परीवर्तन हुनु जरुरी छ बताएका छन । शनिबार मकवानपुरको हेटौंडामा ठकुरी सहयोग संजालले आयोजना गरेको छैठौं वार्षिक भेलालाई सम्बोधन गर्दै बताएका हुन ।

भेलामा बरिष्ठ समाजसेवी तथा नेपाल एथ्लेस्टिक संघका अध्यक्ष राजिब शाह ठकुरी सहयोग सन्जालका अध्यक्ष अजय मल्ल ठकुरी, मकवानपुर शाखाका अध्यक्ष राधा ठकुरी लगायत बिभिन्न जिल्लाबाट आएका ठकुरीहरुले आ-आफ्नो शुभकामना मन्तब्य दिएका थिए ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv