आज हावाहुरीसंगै वर्षाको सम्भावना सचेत रहन आग्रह

काठमाण्डौ,जेठ १७ । शुक्रबार देशका पूर्वी र मध्य भु–भाग लगायत र पश्चिमी पहाडी भू-भागमा आंशिकदेखि सामान्य वदली रही बाँकी भू–भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहने मौसम पूवानुमान महाशाखाले जनाएको छ । महाशाखाका अनुसार देशका पूर्वी र मध्य भु–भागका केही स्थानहरुका साथै पश्चिमी पहाडी भेगका एक दुइ स्थानहरुमा मेघ गर्जन हावा हुरी सहित वर्षाको सम्भावना छ।

त्यसैगरी रातिको देशका पूर्वी र मध्य भु-भाग लगायत र पश्चिमी पहाडी भू-भागमा आंशिकदेखि सामान्य बदली रही बाँकी भू–भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहने देखिन्छ । देशका पूर्वी र मध्य भु-भागका केही स्थानहरुका साथै पश्चिमी पहाडी भेगका एक दुइ स्थानहरुमा मेघ गर्जन हावा हुरी सहित वर्षाको सम्भावना छ। पूर्वमा बनेको न्यून चापीय रेखा र स्थानीय वायुको प्रभावले आगामी तीनदिनसम्म काठमाडौँ उपत्यकासहित देशभर आंशिक तथा सामान्य बदली हुनाका साथै मेघ गर्जन सहित वर्षा हुने सम्भावना रहेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

उक्त प्रणालीको प्रभाव आगामी शनिबारसम्म रहने बताइएको छ । राति देशको पूर्वी क्षेत्र तथा मध्य र पश्चिमी पहाडी क्षेत्रमा सामान्य बदली रही बाँकी भागमा मौसम केही सफा भएपनि देशको पूर्वी भागका केही स्थानमा मेघगर्जनसहित वर्षाको सम्भावना रहेको उक्त महाशाखाले जनाएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv