यती एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना हुनवाट जोगियो

काठमाडौं २७ असार। यती एयरलाइन्सको विमान अवतरणका क्रममा शुक्रवार विहान त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको धावनमार्गमा चिप्लिएको छ । नेपालगञ्जबाट यात्रु बोकेर आएको यती एयरलाइन्सको एटीआर–७२ को जहाज शुक्रबार बिहान धावनमार्गमा चिप्लिएको हो ।

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलका प्रवक्ता प्रतापबाबु तिवारीले विमान धावन मार्गमा चिप्लिएको जानकारी दिँदै सबै यात्रुलाई सकुशल बाहिर निकालिएको जानकारी दिए । विमानमा कति यात्रु थिए भन्ने खुलेको छैन ।

चिप्लिएको विमानबाट सबै यात्रुलाई भने कर्मचारीले सकुशल बाहिर निकालेका छन्।’ धावन मार्गमै जहाज चिप्लिएपछि अहिले विमान उडान अवरुद्ध बनेको छ । वर्षा जारी रहेकाले अवरुद्ध विमानस्थल सञ्चालनमा आउन केही समय लाग्ने प्रवक्ता तिवारीले जानकारी दिए ।

सोही विमानमा आएका यात्रुले ट्वीट गरेर सो कुरा सार्वजनिक गरेका छन् । ट्वीटरमा एक जना यात्रुले लेखेका छन् यति एयरलाइन्स को एटिआर जहाज भर्खरै केही समय अगाडी त्रिभुवन अन्तरास्ट्रिय बिमानस्थलको रनवे बाट बाहिर चिप्लेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv