मेरो हजुर-३ कि नायिका सुहाना भेनिसमा मस्ती (फोटो फिचर )

काठमाडौं,साउन ८ । फिल्म, ए मेरो हजुर ३ ले नायिका सुहाना थापालाई चर्चित बनायो । डेब्यु फिल्मवाट नै सफलता पाएकी सुहाना अहिले भेनिसमा मस्ती गरेकी छन् । फिल्मले दिएको सफलताको आनन्द लिन उनी भेनिस पुगेकी हुन् । सुहाना भन्दा पनि उनकी आमा, फिल्म निर्देशक झरना थापा आफ्नो छोरीले पाएको सफलता र उनको बढ्दो क्रेज देखेर झनै दङ छिन् । झरना आफ्नो छोरीको फोटो सामाजिक सन्जालमा खुबै सेयर गरेकी छन् ।

फिल्मको विदेश प्रदर्शन सकेर अहिले झरना र सुहाना मस्ती मुडमा घुमेका छन् । भेनीस पुगेकी सुहानालाई श्रावणमा रमाइलो गरेकी छन् । रातो र पलेहो गाउनमा सुहानालाई निकै सुन्दर रूपमा देखाएकी छन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv