गायिका प्रश्ना निरौला अधिकारिको स्वरमा ‘हातमा चुरा’ सार्वजनिक

काठमाण्डौं,साउन १४ । गायिका प्रश्ना निरौला अधिकारिको स्वरमा रहेको मौलिक तिज गीत ‘हातमा चुरा’ सार्वजनिक भएको छ । सारीका घिमिरेको शब्द तथा डेनी निरौलाको संगीत रहेको गीत युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

किशन अर्याल ‘कृष्ण’को निर्देशन रहेको भिडियोमा दिपासा बिसीले छम छमी कम्मर मर्काएकी छन । मुकेश हुमागाईँको छायान्कन रहेको भिडियोमा सरिता गौतमको सम्पादन रहेको छ । गीत मौलिक र भिडियो पनि उत्तिकै राम्रो बनेको कारण दर्शकहरुले मन पराउनेमा आफु ढुक्क भएको गायिका प्रश्नाले जानकारी दिइन । हेर्नुहोस् भिडियो:-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv