बालुवाटारमा रहेको सुबिसुको कार्यालयमा आग८लागी

काठमाडौँ, २२ साउन । बालुवाटारमा रहेको सुबिसुको कार्यालयमा आग८लागी भएको छ । बालुवाटार चोकमै रहेको पेट्रोलको रिजर्भ ट्यांकीमा आ८गलागी भएको महानगरीय प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ । आ८गलागी भएको स्थान बिग मार्ट नजिकै रहेको छ । घटनास्थलमा प्रहरी र सेनाको टोलीले आगो निभाएका छन ।

बालुवाटारमा रहेको इन्टरनेट सेवा प्रदायक सुबिसुको कार्यालयमा आ८गलागी भएको छ । १ बजेको आसपासमा लगेको आगो प्रहरी सेना र जुद्ध बरुण यन्त्रका दमकलला हम्मेहम्मे परेको थियो । आगो ठूलो फैलिएकाले नियन्त्रणमा आउन ढिलाइ भएको छ । कार्यालय वरपर रहेका बिजुलीका पोल तथा तार ज८लेर न८ष्ट भएको छ । आ७गो अझै पनि नियन्त्रण बाहिर नै रहेको छ । आ८गलागीको कारण भने अहिलेसम्म नखुलेको प्रहरीले बताएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv