गायिका बुनु श्रेष्ठ र शिलु अधिकारीको “बर्ष दिनको तीज” सार्वजनिक

काठमाण्डौं,साउन २६ । नेपाली नारीहरुको महान् चाड तीज नजिकिदै जादा तीज सम्बन्धि गीतहरु सार्वजनिक भइरहका छन् । यसै मेसोमा गायिका बुनु श्रेष्ठ पनि तीज गीत लिएर दर्शक तथा स्रोता माझ आएकी छिन् । गायिका बुनु श्रेष्ठ र गायिका शिलु अधिकारीको स्वर रहेको ‘ वर्ष दिनको तीज’बोलको तीज गीत सार्वजनिक गरिएको छ ।

https://www.youtube.com/watch?v=HI0JmdSYSM8

रङ्गपत्रकार शान्ति प्रियको शब्द रहेको ‘वर्ष दिनको तीज’ बोलको गीतमा सन्तोष श्रेष्ठको सङ्गीत रहेको छ । गीतलाई नारायण दंगालले एरेन्ज गरेका छन् । गीतको भिडियोमा सबना आचार्य र साथीहरुलाई फिचरिङ् गरिएको छ ।

सुबोल थापाले निर्देशन तथा कोरियोग्राफी गरेको गीतको भिडियोमा सबिन भट्टराईको छायाँकन र रोशन दाहालको सम्पादन रहेको छ ।

स्टुडियो साउन्ड मिल मा रेर्कडिङ गरिएको गीतमा महेश्वर मान राजभण्डारीको मिक्सिङ/मास्टरिङ र फुर्बा तामाङको रेकर्डिङ रहेको छ । गीतलाई साउन्ड मिलको अफिसियल युट्युब मार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv