रविको समर्थनमा रायमाझीले ल्याए ‘रविलाई जेलमा नहाल’

काठमाडौं । गत साउन २० गते चितवनको कंगारु होटेलमा झुन्डिएर मृत अवस्थामा फेला परेका माउन्टेन टेलिभिजनका पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको प्रकरणमा यतिबेला देशैभर चर्चा चलेको छ । पुडासैनीको मृत्यु हुनुभन्दा अगाडी एउटा भिडियो रेकर्डमार्फत न्युज २४ टेलिभिजन सिधा कुरा जनतासँगका कार्यक्रम संचालक एवं चर्चित पत्रकार रबी लामिछानेलगायत सोही कार्यक्रममा कार्यरत युवराज कंडेल र नर्स रुकु अर्थात अस्मिता कार्कीको नाम लिएपछि उनीहरुलाई बिहिबार चितवन जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएका प्रहरी प्रमुख दानबहादुर मल्लको टोलीले सिधा कुरा जनतासँग कार्यक्रम संचालन गर्ने तयारी गरिरहेका बेला कार्यकक्षबाटै पक्राउ गरेर अनुसन्धानका लागि चितवन लगिएको छ ।

सोही बिषयलाई लिएर पत्रकार रबि लामिछानेका समर्थकहरुले उनको रिहाइको माग गर्दै प्रदर्शन गरिरहेका छन् । यसैबीच कतिपय कलाकारहरुले पनि रबिकै पक्षमा उनलाई फ़साइयो भन्दै गीतसमेत निकालेर रविको समर्थन गरेका छन् । यसै क्रममा गायक एवं सञ्चारकर्मी राजकुमार रायमाझीले पनि रविको समर्थनमा ‘रविलाई जेलमा नहाल’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेका छन् ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv