‘जनताको नायकलाई जबरजस्ती खलनायक बनाउने काम गर्नुभएन : दिपक राज गिरी (भिडियो)

काठमाण्डौं, भाद्र ७ । चर्चित कलाकारहरुले प्रहरी हिरासतमा रहेका टिभी प्रस्तोता रवि लामिछाने पक्राउ प्रकरणमा निश्पक्ष र स्वतन्त्र छानबिन हुनुपर्ने बताएका छन् । उनीहरुले लामिछानेको रिहाईको माग गरे । शनिबार रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा आयोजित विशेष अन्तरक्रियामा बोल्दै कलाकारहरुले यस्तो बताएका हुन् । हेर्नुहोस् भिडियो :-

जनताको नायकलाई जबरजस्ती खलनायक बनाउने काम गर्नुभएन भन्दै कलाकार दिपकराज गिरीले बताएका छन । उक्त कार्यक्रममा सो क्लब का अध्यक्ष ऋषी धमला, नायक रमेश उप्रेती, निखिल उप्रेती, निर्मल शर्मा ‘गैंडा’को उपस्थी थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv