म जिउंदै हुँदा लिम्पियाधुरा लगायत कालापानी नेपालको भएको हेर्न चाहन्छु – भैरव रिसाल (भिडियो सहित )

भारतले आफ्नो राजनीतिक नक्सामा नेपालको लिम्पुयाधुरा,कालापनी लगायतका क्षेत्रहरु समेटेर बनाएको नक्सा सार्वजनीक भएपछी देशभर बिरोध भएको छ । सरकारले पनि सर्वदलीय बैठक बोलाई सबै दलहरुको सहमतिमा आवश्यक कदम अगाडि चाल्न सम्बधित निकायलाई निर्देशन गरेको छ ।

यसैबिच बिज्ञहरुको समुहले पनि राजधानिमा नेपालको नयाँ नक्सा सार्वजनिक गरेको छ । सो नक्सा सार्वजनीक गरे पछी बरिष्ठ पत्रकार भैरब रिसाल र नेपाल भौगोलिक समाजका अध्यक्ष प्रा। डा. नरेन्द्र राज खनाल सँग गरिएको कुराकानीको अंश :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv