संजाल जाग्यो नेपाली सेनालाई स्वागत गर्न

काठ्माण्डौ,पौष २५ । ठकुरी सहयोग संजालले गोर्खाबाट आएका नेपाली सेनालाई स्वागत गर्ने भएको छ ।

राष्ट्रिय एकता दिबस पौष २७ गतेको उपलक्ष्यमा नेपाली सेनाले पृथ्वीनारायण शाहको सम्मान र युवा पिँढीलाई राष्ट्रियता र राष्ट्रिय एकताको भाबना संचार गर्न गोर्खाबाट काठमाडौंको बसन्तपुर दरबार सम्म पैदल यात्रा गरेको छ ।

एकिकरण पैदल यात्रामा सहभागी नेपाली सेनाको विशेष टोलीलाई ठकुरी सहयोग संजालले पौष २७ गते लैनचौर सोर्‍हखुट्टेमा विशेष स्वागत सम्मान गरी सोरहखुटे हुंदै – पकनाजोल-क्षेत्रपाटी-नरदेबी – बसन्तपुर – न्युरोड-भद्रकाली हुंँदै सिंहदरबार गेटमा रहेको पृथ्वीनारायण शाहको शालीकमा माल्यार्णपण कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ । साथै उक्त कार्यक्रममा सहभागी हुन सबैमा हार्दिक अपील गरेको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv