वरिष्ठ गायक निशान भट्टराईको कार दुर्घ’टनामा निधन

काठमाडौं, २९ पुष । वरिष्ठ गायक निशान भट्टराईको दुखद निधन भएको छ । उनको सवारी दु र्घट नामा परि निधन भएको हो । गायक निशान भट्टराईको गए राति काठमाडौंको दरबारमार्गमा रहेको एक रेस्टुरेन्टबाट फर्किने क्रममा उनको कार दुर्घ टना मा परेको थियो ।

दु र्घट नामा सख्त घाइते भएका उनको उपचारको क्रममा निधन भएको हो । घाइते अवस्थामा रहेका निशालाई उपचारको लागि वीर अस्पतालको ट्रमा सेन्टर लगिएको थियो । उनको उपचारकै क्रममा निधन भएको हो ।

गायक भट्टराई दरबारमार्गमा रहेको वान थाई रेस्टुरेन्टमा आफ्नो नियमित गायन प्रस्तुति सकेर घर फर्किने क्रममा दु र्घटना मा परेको प्रहरीले जनाएको छ । ट्राफिक प्रहरी प्रमुख एसएसपी भीमप्रसाद ढकालका अनुसार भट्टराईको कार तीनकुनेमा दु र्घट नामा परेको हो । उनी आफैंले चलाएको गाडी तीनकुनेमा रहेको पोलमा ठोक्किएको थियो । ग’म्भीर अवस्थामा उनलाई ट्रमा सेन्टर पुर्याइएको थियो । उपचारका क्रममा उनको निधन भएको थियो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv