स्याङ्जामा भेटिए प्रतिभावान कलाकार किरण बस्याल (भिडियो )

स्याङ्जा,माघ २८ । लोक भाकामा सम्भावना बोकेका प्रतिभावान कलाकारको नाम हो किरण बस्याल । स्याङ्जा जिल्ला गल्याङ नगरपालिका वडा नं ५ रानी पोखरी स्याल्बास घर निवासी किरणको सानै देखी गीत गाउँने रहर पलाएर आयो । उनी आफुलाई गाउन कै लागि जन्मिएको भन्न रुचाउँछन ।

त्यही रहर ले उनलाई कलाकार बनायो । गाउँमा सबैले मिठो स्वर भएको केटो भनेर भन्न थाले पछी लोक गीतका प्रतियोगिताहरुमा सहभागी हुन थाले केही सम्मान पाए पनि पाए । आइ एमई लोक स्टार आईडलमा समेत आफ्नो सहभागीता जनाएका किरण यती बेला गाउँमै रहन्छन । सोहीक्रमा उनी सगँ गरिएको छोटो कुराकानी को अंश :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv