स्याङ्जामा भेटिए प्रतिभावान कलाकार किरण बस्याल (भिडियो )

स्याङ्जा,माघ २८ । लोक भाकामा सम्भावना बोकेका प्रतिभावान कलाकारको नाम हो किरण बस्याल । स्याङ्जा जिल्ला गल्याङ नगरपालिका वडा नं ५ रानी पोखरी स्याल्बास घर निवासी किरणको सानै देखी गीत गाउँने रहर पलाएर आयो । उनी आफुलाई गाउन कै लागि जन्मिएको भन्न रुचाउँछन ।

त्यही रहर ले उनलाई कलाकार बनायो । गाउँमा सबैले मिठो स्वर भएको केटो भनेर भन्न थाले पछी लोक गीतका प्रतियोगिताहरुमा सहभागी हुन थाले केही सम्मान पाए पनि पाए । आइ एमई लोक स्टार आईडलमा समेत आफ्नो सहभागीता जनाएका किरण यती बेला गाउँमै रहन्छन । सोहीक्रमा उनी सगँ गरिएको छोटो कुराकानी को अंश :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv