११० औं अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस विश्वभर विविध कार्यक्रम गरी आज मनाइँदै ।

काठमाण्डौं,फागुन २५ । हरेक वर्ष मार्च ८ तारिखका दिन यो दिवस मनाउने गरिन्छ । नारी मुक्ति आन्दोलनकी अभियन्ता क्लारा जेट्किनले सन् १९११ मार्च ८ मा महिला कामदारमाथि भएको श्रम शोषणविरुद्ध आवाज उठाएको दिनको स्मरणमा विश्वभर महिला दिवस मनाउने प्रचलन छ ।

त्यस्तै नेपालमा पनि आज बिभिन्न कार्यक्रम गरेर अन्तर्राष्ट्रिय नारी दिवस मनाउन लागिएको छ । यसै सन्दर्भमा एकै परिवारका तीन दिदी बहिनी र एक भाई मिलेर काठमाण्डौंको दरबारमार्ग जस्तो महँगो स्थानमा क्वीन रोधी क्लब संचालन गरेका नारीहरु सँग गरिएको कुराकानी को अंश यो भिडियोमा हेर्नुहोस् :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv