“इन्डो-नेपाल रोलर स्केटिङ च्यम्पियनशिप-२०१८”सम्पन्न

काठमान्डौ ९ भदौ । “इन्डो-नेपाल रोलर स्केटिङ च्यम्पियनशिप-२०१८”सम्पन्न भएको छ । “फिट वेल सेभेन स्पोर्ट एकेडेमी क्लब”ले उक्त प्रतियोगिताको आयोजनामा गरेको हो । काठमाण्डौंको “बुल्स स्टेडियम” नक्खुमा सम्पन्न उक्त प्रतियोगितामा भाग लिन भारतबाट ७ जना र नेपालबाट १५० जना बिद्यार्थी सहभागी भएका थिए ।

५०० मिटर र १००० मिटर स्केटिङ बिधामा ६ बर्ष देखी १६ बर्ष सम्मका विद्यार्थी प्रतीयोगीले भाग लिएको आयोजकले जनाए । भारतबाट मनोज कुमार,एस सुखबिर सिंह, नेपालबाट सतिश श्रेष्ठ लगाएतका प्रक्षिकहरुको सहभागिता रहेको थियो । प्रमुख अतिथीहरु माधव प्रसाद ढुङेल (उपाध्यक्ष राष्ट्रिय खेलकुद परिषद ),चर्चित नायक निखिल उप्रेती, उपेन्द्र पौडेल ( सदस्य,राष्ट्रिय खेलकुद परिषद) ले बिजेता खेलाडिहरुलाई प्रमाणपत्र तथा मेडल बितरण गर्नुभयो ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv