मानबिर पुनले ट्रेलरको आवश्यकता भन्दै फेसबुकमा गरे सहयोग अपिल

काठमाण्डौ,चैत ११ । नेपालका आबिस्कारक मानबिर पुनले ट्रेलरको आवश्यकता भन्दै फेसबुकमा सहयोग अपिल गर्नुभएको छ । डाक्टरहरुले कोरोनाको जाँच गर्दा लगाउने ड्रेस सिलाउन जान्ने ट्रेलरको आवश्यकता परेको भन्दै आफ्नो अधिकारिक पेज मार्फत उक्त कुरा उल्लेख गर्नु भएको छ ।

पेजमा भनिएको छ डाक्टरहरुले बिरामी जाँच गर्दा लगाउने ड्रेसलाई पर्सनल प्रोटेक्टिब ईकुप्मेन्ट भनिदो रहेछ । त्यसको अतिनै आवश्यक परेको रहेछ , त्यो नलगाइ डाक्टरहरुले कोरोना बिरामी जाँच गर्न नमिल्ने रहेछ । त्यसैले टिचिङ अस्पातल काठमाण्डौ र बिपी अस्पातल धरानबाट यस्तो ड्रेस बनाउने अनुरोध राष्ट्रिय आबिस्कार केन्द्र लाई आएको छ । त्यो ड्रेस को डिजाइन आबिस्कार केन्द्रमा बन्दै छ र कारीब ४०० वटा सामान बनाउन सकिने पनि भरखरै उपल्ब्ध भयो । अब सिलाउने ट्रेलर चाहिएको छ । कोही सहयोग गर्ने र सिलाउन जान्ने भए संम्पर्क गर्न अनुरोध गर्नु भएको छ । वहाँले ९८४१५९२३६१ मा संपर्क गर्न र ट्रेलरलाई ज्याला पनि उपलब्ध गराउने कुरा उल्लेख गर्नु भएको छ । बिपतको घडीमा आबिस्कार केन्द्रले पनि आफुले जानेको शिप प्रयोग गर्ने जनाएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv