ओली सरकार बिरुद्ध काँग्रेस जसपा र राजपाको मोर्चाबन्दी

काठ्माण्डौं,बैशाख १५ । नेपाली काँगेस संघिय संसदमा प्रतिनिधित्व गर्ने नेपाली काँग्रेस पार्टी,जनता समाज पार्टी नेपाल र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी का सिर्ष नेताहरुको बैठक सम्पन्न भएको छ ।

बैठकमा ३ बुंदे सहमतीमा सिर्ष नेताहरु नेपाली काँग्रेसका सभापती शेर बहादुर देउवा,जनता समाजवादी पार्टीका तर्फ बाट उपेन्द्र यादव,शरद सिंह भण्डारी,र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष डा प्रकाश चन्द्र लोहनी ले हस्ताक्षर गरेका छन ।

बुंदामा भनिएको छ : लोकतान्त्रिक मुल्य र मान्यतालाई कुल्चिंदै यो सरकार सर्वसम्मतवाद तर्फ अग्रसर भएको स्पस्ट छ । हामीले यो प्रब्रितिको घोर भत्सर्ना गर्दछौं र यस किसिम को स्वइच्छारी र सर्वसत्तावादी प्रव्रिती बिरुद्ध सम्पूर्ण लोकतान्त्रिक शक्ती एकताबद्ध भई संघर्ष गर्ने प्रतिवद्दता ब्यक्त गर्दछौ ।

सरकार को मुल्य र मान्यतालाई तहसनहस गरी अधिनायकवादी उदश्य प्राप्तिकालागी सरकारको समेत संलग्नतामा सांसद डा सुरेन्द्र यादव अपहरण काँण्डले नेपाली जनता आक्रोसित भएका छन । यस्ता अपराधीक कार्यको यो बैठक घोर भत्सर्ना गर्दछ र अपराधमा संलग्न ब्यक्तीहरुलाई तत्काल कानुनी कार्वाही अगाडि बढाउन माग गर्दछ ।

कोरोना भाईरसको संक्रमणको संदर्भमा गरिएको लकडाउनको अवधीमा जनताका न्युनतम आवश्यकता पुर्ती गर्ने तथा नेपाली अर्थतन्त्रमा परेको नकारात्मक प्रभावलाई न्युन गर्न आवश्यक राहत र कुनै ठोस् कार्य योजना सरकारले दिन सकेको छैन । यस् अवस्थामा तत्काल राहत र कार्यक्रमको ठोस् योजना प्रस्तुत गर्न माग गर्दछ । साथै कोरोना भाईरसको यथार्त स्थिती पत्तालगाउन आवश्यक टेस्टिङमा भएको असाधारण ढिलासुस्ती समाप्त गरी तिब्रता दिने यो बैठक माग गर्दछ । भनिएको छ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv