दु:खद खबर: नेपालमा कोरोनाबाट थप एक जनाको निधन चार सय त्रिपन्न संक्रमित

काठमाण्डौं,जेठ ८ । नेपालमा कोरोना संक्रमित थप एक जना को निधन भएको पुष्टी भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार रुपन्देही जिल्ला को मणिग्राम स्थित किमसन अस्पातलको सघन कक्षको भेन्टिलेटरमा उपचारत मदाने गाउँपलिका-६, निवासी ४१ बर्षिय शिक्षकको बिहीवार बिहान दुखद निधन भएको छ । वहाँलाई बचाउन अनेकौं प्रयास गर्दा पनि बचाउन नसकिएको मन्त्रालय ले जनाएको छ ।

पछील्लो जानकारी अनुसार हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या चार सय त्रिपन्न पुगेको छ जस मध्य तीन सय त्रियासी जना पुरुष र सत्तरी जना महिला भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । हेर्नुहोस् भिडियो :-



Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv