आज सोमबार तपाईंको आजको राशीफल कस्तो छ हेर्नुहोस्

आज २०७७ साल असार ८ गते सोमवार हेर्नुहोस् तपाईं को आजको भबिश्य कस्तो छ ।

मेष – आज तपाईको सपना साकार गर्ने समय हो । पुरानो साथीलाई भेट्दा खुसी लाग्नेछ। यदि तपाईं कतै पूँजी लगानी गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ भने, तुरुन्तै गर्नुहोस् ।

वृष- आज, आलस्यले अधिक प्रभुत्व जमाउछ, त्यसैले आज अधिक आराम गर्नुहोस्, जसले फेरि ताजगी ल्याउँदछ। तर तपाईले केहि कष्ट भोग्नु भएको छैन। भाग्य तपाईंलाई सहयोग गर्दै छ कसैको सहयोगमा, काम स्वचालित रूपमा हुनेछ ।
मिथुन – आर्थिक मामिलामा अप्रत्याशित सफलताको कारण दिमाग खुशी हुनेछ। त्यहाँ फिर्ता रकम हुनसक्दछ जुन रोकिएको छ वा उधारोमा परेको छ। त्यसो भए यो प्रयास गर्नुहोस्। भविष्यका योजनाहरूलाई गम्भीरताका साथ लिने दिन यो हो।

कर्कट – धार्मिक र आध्यात्मिक क्षेत्रमा रुचि बढ्नेछ। तपाईंको सोच सकारात्मक र सन्तुलित रहनेछ। योजनाबद्ध तरिकामा तपाइँका सबै योजनाहरूसँग काम गर्न जारी राख्नुहोस्। भाइबहिनीहरूसँगको सम्बन्ध सौहार्दपूर्ण हुनेछ।

सिंह – तपाईको पक्षमा लामो समयदेखि चलिरहेको कुनै पनि समस्याको समाधान पाउन तपाई तनावमुक्त महसुस गर्नुहुनेछ। यो तपाइँको सपनाहरू र महत्वाकांक्षाहरूको लागि योजना बनाउने र योजना गर्ने दिन हो। तपाईंको धेरैजसो समय बनाउनुहोस्।

कन्या – आज रोकिएको सरकारी कामको बारेमा पुनर्बिचार गर्नुहोस् र कसैसँग यसको बारेमा छलफल गर्नुहोस् किनकि छिट्टै समाधान पाउने सम्भावनाहरू छन्। समाज र परिवारको सम्मान बढ्नेछ। तपाईं पनि फाइदा हुनेछ।

तुला – आजकल तपाई आराम र शान्तिको लागि बढी प्राथमिकता दिदै हुनुहुन्छ। यसले तपाईंको ऊर्जामा पुनः भरिपूर्ण गरी तपाईंको कार्यमा ध्यान केन्द्रित गर्ने तपाईंको क्षमतालाई बढाउँदछ। आज किनमेल गर्न पनि खर्च गर्न सकिन्छ।

वृश्चिक – आज, अवरोध गरिएको काम सहज र सजिलोसँग सम्पन्न हुनेछ। आर्थिक लगानी जस्ता विषयमा ध्यान दिनुहोस्। महत्त्वपूर्ण व्यक्तिलाई भेट्नु भनेको तपाईंको मनमा जोश र उर्जा जगाउँछ ।

धनु- धनु राशिका मानिसहरु लक्ष्य बारे सचेत छन्। आज, यदि तपाईले परिवार र वित्त सम्बन्धी केहि महत्वपूर्ण निर्णय लिनुभयो भने तपाई सकारात्मक परिणामहरू पाउनुहुनेछ, बच्चाहरूसँग बस्दा उनीहरूको समस्या समाधान गर्दा बच्चाहरूको तनाव कम हुनेछ।

मकर – यदि कसैलाई उधारो दिइएको छ भने, कसैले यसलाई आज अस्वीकार गरेर यसलाई फिर्ता प्राप्त गर्न सक्दछ। तर यो कुरा मनमा राख्नुहोस् कि तपाईको गोप्य कुरा केहि प्रकट हुन सक्छ, त्यसैले आज धेरै सद्भाव राख्नुहुन्न र शान्तपूर्वक आफ्नो काम राख्नुहोस् ।

कुम्भ – योजना कुनै पनि मंगल काम, विवाह आदि गर्न सकिन्छ। बुढेसकालका आशिष्‌हरू पाउँदा तपाईंलाई सकारात्मक उर्जा महसुस हुन्छ। विशेष शुभ कुरा यो हुन सक्छ कि तपाईं आफ्नो पैसा कहीं फिर्ता समात्न सक्नुहुन्छ ।

मीन – आज, कुनै पनि प्रकारको करीव यात्रा तपाईंको लागि लाभदायक साबित हुनेछ। त्यहाँ कडा परिश्रम र व्यस्तता हुनेछ, तर यसले यसको शुभ परिणामहरू पनि प्राप्त गर्नेछ। रमाईलो र मनोरन्जन मा समय खर्च हुनेछ। कार्य क्षमता वृद्धि हुनेछ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv