मुटुको भल्ब खराब हुँदा पनि आर्थिक अभावका कारण उपचार गर्न नपाएकी कौरा लोहारको याचना

काठमाण्डौ,९ कार्तिक । ४० बर्षिया कौरा लोहारको मुटुको भल्बमा समस्या छ । बिगत ७ बर्ष देखी निरन्तर औषधी खाँदै आएकी र २ बर्ष यता देखी समस्या निकै बल्झिएको उनले हामीलाई बताइन । बैतडी जिल्ला बन्चेश्वर गाउँपालिका वडा नं ४ बन्ना घर भएकी दलित परिवार कि कौरा यतिबेला उपचारको खोजिमा भौंतारिएकी छिन् । २ छोरा २ छोरी आमा र श्रीमानको रोजगार नहुँदा आर्थिक अभावका कारण उपचार गर्न पाएकी छैनन । समस्या झनझन च्यापिएको तर उपचार गर्ने रकम नभएको भन्दै आफ्ना बिलौना हाम्रा सामु यसरी पोखिन । भिडियो हेर्नको लागि तलको लिन्क क्लिक गर्नुहोस् –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv