कागेश्वेरी मनोहरा नगरपालिकाले पनि शुरु गर्‍यो बन्द गर्न यी स्थानहरु

काठमाण्डौं भदौ १ । बितेको २४ घण्टामा कोरोनाभाइरस संक्रमणबाट काठमाडौंका १ सहित ३ जनाको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले रौतहटका ३२ वर्षिय पुरुष, मोरङमा ६० वर्षिय पुरुष र काठमाडौंमा ५८ वर्षिया महिलाको मृत्यु भएको सोमबारको नियमित प्रेस ब्रिफिङमा जानकारी दिए । योसँगै कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको कुल संख्या १०७ पुगेको छ ।

यसै क्रममा देशभर कोरोना संक्रमणको दर ह्वात्तै बढीरहेका बेला काठमाडौँमा भने भयाभह नै भएको छ । लकडाउनसम्म खासै संक्रमितहरु फेला नपरेको काठमाडौँमा लकडाउनपछि भने भारत र तराईका जिल्ला हुँदा काठमाडौँ मनपरी तरिकाले प्रवेश गर्नेहरुको संख्या बढेसँगै काठमाडौंमा अहिले दिनकै करिब २ सय हाराहारीमा संक्रमितहरु भेटीन थालेका छन् ।

जसका कारण अस्पतालमा शैह्याको समेत अभाव हुन थालेका बेला बल्ल नाका सिल गर्न थालिएको छ । कोरोना संक्रमण दर बढेसँगैकाठमाडौँको कागेश्वरी मनहरा नगरपालिकाले लकडाउनलाई थप कडाई गर्दै चिया पसलहरु, मासु पसल, सैलुन, स्टेसनरी पसल, कपडा पसल लगायत संचालन गर्न निषेध गरेको छ । यो नियम आजदेखि १५ गतेसम्म नगरपालिकाभित्र लागू हुनेछ । हेर्नुहोस् विज्ञप्तिBasundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv