काँग्रेस नेता गुरुङको प्रधानमन्त्री ओलीलाई प्रश्न : मास्कमा राष्ट्रिय झण्डा सम्मान हो कि अपमान ?

काठमाण्डौं,भदौ १५ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रिय झन्डाको अपमान गरेको भन्दै काँग्रेस नेता धनराज गुरुङले आपत्ती जनाएका छन । गुरुङले आफ्नो अधिकारिक टुइटमा पोस्ट गर्दै उक्तकुरा उल्लेख गरेका हुन ।

टुइटमा उनले भनेका छन “हाछ्युँ साछ्युँ गर्दा नाक/मुखबाट बाहिरिने थुक, सिगान मास्कले रोक्छ र बाहिरको धुलो मैलो नाक/मुखबाट शरिर भित्र जानबाट पनि मास्कले रोक्छ। थुक, सिगान, धुलो मैलो आदी रोक्न लगाईने मास्कमा राष्ट्रिय झण्डा ? यो राष्ट्रिय झण्डा प्रतिको सम्मान हो कि अपमान हो @PM_Nepal ज्यु ?”Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv