हिन्दू धर्म नेपालको होइन भन्ने होम बहादुर लाई धुर्वराजको चड्कन

काठमाण्डौं । धार्मिक बिद्धान भन्ने होम बहादुर कार्कीलाई हिन्दूजागरण नेपालका अभियानताले भेटे चड्कन हान्ने बताएका छन । नियात्रा टिभीलाई बिहीवार अन्तर्वाता दिदै अभियानता धुर्वराज लुइटेल ले उक्त कुरा बताएका हुन । अनलाईन पानाको अन्तर्वातामा होम बहादुर कार्की ले हिन्दू नेपाली होइनन भारतका हुन भन्ने अभिब्यक्ती दिएपछी बिबादमा तानिएका हुन ।

उनको उक्त भिडियो सार्वजनिक भएपछी हिन्दू धर्म सँग आस्था राख्ने सम्पूर्ण नेपालीहरुको आस्थामा चोट पुगेकोले उनले सार्वजनिक स्थानमा माफि नमागे सम्म नछोडिने लुइटेल ले बताए । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv