अन्तत: राष्ट्रियसभामा कमरेड बामदेव गौतमको आगमन ( भिडियो )

काठमाण्डौं,असोज १ । अन्तत: राष्ट्रियसभामा कमरेड बामदेव गौतमको आगमन भएको छ । राष्ट्रपति विद्या देवि भण्डारीले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) उपाध्यक्ष वामेदव गौतम राष्ट्रिय सभामा मनोनित गरेकी छन् । सरकारले गरेको सिफारिसका आधारमा राष्ट्रपति भण्डारीले गौतमलाई राष्ट्रियसभा सदस्यको रुपमा मनोनित गरेको राष्ट्रपति कार्यालयले जनाएको छ।

राष्ट्रपति कार्यालयका प्रवक्ता सह-सचिव हरिप्रसाद दाहालका अनुसार राष्ट्रपति भण्डारीले गौतमलाई राष्ट्रियसभामा मनोति गरेकी हुन् । गौतमको आजै सपथ ग्रहण समेत गर्नु भएको छ । दिउसो ४ वजे गौतमको सपथ ग्रहण भएपछी वहाँले भन्नु भयो “राष्ट्रिय सभाको गरिमा बढाउन जस्तो सुकै मुल्य चुकाउन तयार छु ।”

हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv