अन्तत: राष्ट्रियसभामा कमरेड बामदेव गौतमको आगमन ( भिडियो )

काठमाण्डौं,असोज १ । अन्तत: राष्ट्रियसभामा कमरेड बामदेव गौतमको आगमन भएको छ । राष्ट्रपति विद्या देवि भण्डारीले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) उपाध्यक्ष वामेदव गौतम राष्ट्रिय सभामा मनोनित गरेकी छन् । सरकारले गरेको सिफारिसका आधारमा राष्ट्रपति भण्डारीले गौतमलाई राष्ट्रियसभा सदस्यको रुपमा मनोनित गरेको राष्ट्रपति कार्यालयले जनाएको छ।

राष्ट्रपति कार्यालयका प्रवक्ता सह-सचिव हरिप्रसाद दाहालका अनुसार राष्ट्रपति भण्डारीले गौतमलाई राष्ट्रियसभामा मनोति गरेकी हुन् । गौतमको आजै सपथ ग्रहण समेत गर्नु भएको छ । दिउसो ४ वजे गौतमको सपथ ग्रहण भएपछी वहाँले भन्नु भयो “राष्ट्रिय सभाको गरिमा बढाउन जस्तो सुकै मुल्य चुकाउन तयार छु ।”

हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv