जिता बरालले चिकित्सा क्षेत्रकै बदनाम गरिन : सागर थापा (भिडियो अन्तर्वाता )

काठमाण्डौं, असोज १० । नेपालका लागि नेपाली संस्थाको कोषाध्यक्ष जिता बरालले ट्रमा सेन्टर मा गरेको कृयाक्लाप प्रती धार्मिक अभियानता तथा विश्व हिन्दू युवा संघ अन्तराष्ट्रिय समितीका अध्यक्ष सागर थापाले टिप्पणी गरेका छन । शनिबार नियात्रा टिभी संगको अन्तर्वाताका क्रममा वहाँले टिप्पणी गर्नु भएको हो ।

एक प्रश्नको जवाफमा वहाँले भन्नु भयो “नेपालमा यती धेरै अभियानताका नाममा बिक्रिती आई सक्यो कि अब राज्यले यसलाई नियमन गर्न जरुरी छ । अब त जे जसो गरे पनि अभियानता हुने लहड चलेको छ । ” जिता बराल जस्तो बिम्मेवार महिलाले ट्रमा सेन्टरमा त्यस्तो अमानविय हर्कत गर्नु नर्स पेशाकै नाम बदनाम गर्नु सरह हो । कुनै नसालु पदार्थ खाएर यस्तो हरकत गर्नु गरेको भए त कडा सजाय हुनु पर्छ । कानुन बमोजिम कारवाही हुनु पर्छ । भन्नु भयो । हेर्नुहोस भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv