दिवेश गुरूङ्ग द्वारा अमेरिकाबाट लाइन्स क्लब मार्फत भक्त विविलाई ८० थान स्ट्रेचर हस्तान्तरण

काठमाडाै । दिवेश गुरूङ्ग र धिरेन गुरूङ्ग काे विशेष पहलमा अमेरिकाबाट संकलित  रकमबाट लाइन्स क्लब नेपालले ८० थान डबल फाेल्डिङ्ग स्ट्रेचर भक्त विवि फर ह्युमानिटी नेपाललाइ वितरणका लागि हस्तान्तरण गरेकाे छ ।
हिंजाे एक कार्यक्रमका बिच कर्णाली र सुदुरपश्चिम प्रदेशमा पर्ने दुर्गम जिल्लाका अति विकट नगर तथा गाउँपालिकाका विभिन्न बस्ती तथा वडाहरूमा वितरणका लागि पठाइएने व्यहाेरा भक्त विवि फर ह्युमानिटीले जनाएकाे छ । 
सडक यातायातकाे सुविधा र स्वास्थ्य सेवामा पहुँच नभएका स्थानहरूमा सर्वसाधारण नागरिकहरूकाे स्वास्थ्य अवस्थालाइ ध्यानमा राखी बिरामी पर्दा स्वास्थ्य केन्द्र सम्म पुर्याउन सहज हाेस् भन्ने उद्देश्यले स्ट्रेचर वितरणकाे कार्यक्रम ल्याएकाे हाे । 
ति उपलब्ध स्ट्रेचर वितरणका लागि भक्त वि.वि.फर ह्युमानिटी मार्फत भक्त विवि हेल्पिङ्ग हेन्डस फर ह्युमानिटीका प्रदेश सल्लाहकारलाइ ताेकिएकाे स्थानहरूमा प्रदान गर्ने जिम्मेवारी प्रदान गरेकाे छ ।
साथै उपलब्ध स्ट्रेचरकाे सहि सदुपयाेग गरी समयमै सम्बन्धित प्रदेशहरूका जिल्ला , नगर तथा पालिकाहरूमा पुराउन अनुराेध गरेकाे छ । अमेरिकाबाट रकम संकलन गरी यस पुनित कार्यमा सहकार्य गरी सहभागी हुने अवसर दिनु भएकाेमा  दिवेश गुरूङ्ग ज्यु र धिरेन गुरूङ्ग ज्यु प्रति भक्त वि.वि.फर ह्युमानिटी हार्दिक कृतज्ञता व्यक्त गर्दछ ।Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv