ठकुरी सहयोग संजाल युएईको दोश्रो अधिवेसन सम्पन्न

युएई,मङ्सिर २८ । ठकुरी सहयोग संजाल युएई ले विश्व मल्ल ठकुरीको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । शुक्रबार दोश्रो अधिवेसन सम्पन्न गरी १८ जना पदाधीकारी चयन गरेको हो ।

नयाँ कार्यसमितीमा संरक्षक – नरेश सेन ठकुरी बिदेश , प्रमुख – रामु शाही ठकुरी, अध्यक्ष – बिश्व मल्ल ठकुरी, बरिष्ठ उपाध्यक्ष – राम सेन ठकुरी, उपाध्यक्ष – जितु उचाइ ठकुरी, महिला उपाध्यक्ष – मन्जु मल्ल ठकुरी महासचिव -सचिन सिङ ठकुरी, सचीव – ज्ञानु शाही ठकुरी, कोषअध्यक्ष -राजमती चन्द ठकुरी, सह-कोषअध्यक्ष -श्याम शाही ठकुरी, केन्द्रिय सदस्यहरु- दिपक शाही ठकुरी, बलेन्द्रा मल्ल ठकुरी, गोपिनी शाही ठकुरी, गंगा मल्ल ठकुरी, प्रतिमा शाही ठकुरी ,समित शाही ठकुरी, सहदेब सिङ ठकुरी, सुरज मल्ल ठकुरी, राम चन्द ठकुरी, भरत शाही ठकुरी रहनु भएको छ ।

त्यस्तै खेलकुद बिभाग प्रमुख लोकेश -बशी ठकुरी ,साँस्कृतिक बिभाग प्रमुख – प्रदिप शाहि ठकुरी,बरिष्ठ सल्लाहकार – भिम मल्ल ठकुरी,सल्लाहकार समिति – बिकाश शाही ठकुरी जीवन, सिंह ठकुरी,दिनेश मल्ल ठकुरी,केबिन जङ शाही ठकुरी,सन्तोष मल्ल ठकुरी,दिपक शाही ठकुरी,नवीन चन्द ठकुरी रहनु भएको छ ।

ठकुरी सहयोग संजालले स्वदेश तथा बिदेशमा रहेका ठकुरी जातिको पहिचान भाषा धर्म संस्कृती जोगाउन बिश्वभर रहेका ठकुरीहरुलाई एकजुट बनाउन आफ्नो संगठन बिस्तार गरीरहेको छ ।

 Basundhara -3 Kathmandu Nepal

सुचना बिभाग दर्ता नं - ११६६ /०७५/०७६
अध्यक्ष - रतन बहादुर चन्द
सम्पर्क न - ००977-9818610415
ईमेल - [email protected]
ब्यवस्थापक - ज्ञानेन्द्र प्रसाद भट्ट

हाम्रो बारेमा

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
सम्पादक - बिवेक विक्रम मल्ल
संवाददाता - अन्जनी चन्द
फोटो पत्रकार - आशिष न्यौपाने
इमेल - [email protected]

सामाजिक सञ्जालमा हामी

© 2017 Niatratv