उग्र रुप लिँदै उखु किसानको आन्दोलन के सरकार ले थेग्ला ? ( भिडियो )

काठमाण्डौ, पौष १३ । उखु किसानको आन्दोलन प्रदर्शन गत १४ दिन देखी निरन्तर चलिरहेको छ । काठमाण्डौंको चिसो र राजनितिक सरगर्मी बिच आन्दोलन ओझेलमा परेको देखिन्छ । ५ बर्ष देखी कती उखु किसानले हाल सम्म रकम नपाएको गुनासो गर्दै आउनु भएको छ । संघर्षसमितीका अध्यक्षका अनुसार सरकार बार्ताका लागी बोलाउने गरेको तर छलफल मै ट्युंग्याएको मात्र गुनासो छ । अबको आन्दोलन आफ्नो हकका लागि र सरकार संग संघर्ष गर्ने र रकम लिरेरै जाने बताउनु भयो । हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv