राष्ट्रिय सभाका सांसद तथा नेकपा नेता रामनारायण बिडारी भन्छन संसद पुनर्स्थापना हुन्छ, सरकारले जुलुस गर्दै हिंड्ने ?

काठमाण्डौं,फागुन ३ । राष्ट्रिय सभाका सांसद तथा नेकपा नेता रामनारायण बिडारीले संसद पुनर्स्थापना भएरै छाड्ने र यसको बिकल्प नभएको बताउनु भएको छ । नियात्रा टिभी सँगको अन्तर्वाताको क्रममा वहाँले उक्त कुरा ब्यक्त गर्नु भएको हो । प्रधानमन्त्री के पी शर्मा ओलीलाई लक्षित गर्दै वहाँले भन्नु भयो ” जेल पर्दैमा राजनीति उचाइ बढ्दैन शत्रुको पन्जामा पर्ने मान्छे असफल मान्छे हो । त्यस्तै एक अर्को प्रसंगमा वहाँले भन्नु भयो  “६० अरब खर्चगरी चुनाव गरान हुँदैन आजको अवस्थामा हरेक बस्तु बाहिरबाट किनेर ल्याएको छ ।

जनताले ५ बर्षकालागि जनमत दिने तर ५ बर्ष पुरा नहुँदै फेरी चुनावमा जाने ? नेताहरु भोट माग्न आए प्रतीप्रश्न गरेर सोध्न सक्ने हिम्मत गर्नु पर्छ ।भन्नु भयो हेर्नुहोस् उक्त अन्तर्‍वार्ताको भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv