नेपाली काँग्रेस यतीबेला सत्तामा जानु उचित समय होइन – लीला नेपाल (नेतृ तथा महासमिति सदस्य )

काठमाण्डौं,फागुन १४ । नेपाली कांग्रेस सिन्धुपाल्चोक जिल्लाकी नेतृ तथा महासमिति सदस्य लीला नेपालले यती बेला कांग्रेस प्रतिपक्षमा नै बस्नु उचित रहेको जनाउनु भएको छ । बिहीवार नियात्रा टिभी संगको अन्तर्वाताको क्रममा वहाँले उक्त कुरा ब्यक्त गर्नु भएको हो । एक प्रसंगमा नेपालले भन्नुभयो “कम्युनिस्ट होइन यिनिहरु कमाउनिस्ट हुन,किनकि ३ बर्ष सम्म देशमा आम सर्वसाधारणले बिकास भन्दापनि भ्रष्टाचार , बलात्कार र स्थानीय निकायको , कर्मचारीतन्त्रको शासनले जनता आक्रान्त भए ।” भन्नुभयो हेर्नुहोस् भिडियो :-Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv