मोडल गरिमा शर्मालाई पिरतीको झरीले छोएपछी ( भिडियो सहित )

काठमाण्डौं, जेठ २ । चर्चित गायिका अन्जु पन्त तथा योगेश काजीको स्वरमा पिरतीको झरी बोलको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । वाईटिएच यूट्यूब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भिडियोको गीतलाई पुरुषोत्तम ढुंगेलले लेखेका हुन भने संगित तथा ऐरेन्ज गायक स्वयम योगेश काजीको रहेको छ ।

पोखराका रमणिय स्थलहरुको द्रिश्य समेटिएर खिचिएको उक्त म्युजिक भिडियो मोडल गरिमा शर्मा र बिक्रम पोखरेलले अभिनय रहेको छ । त्यस्तै कार्यकारी निर्मातामा मोहन कुमार खत्रीको,भुपेन्द्र गुरुङको निर्देशन र उमेश थापाले सहायक निर्देशन गरेका छन् ।

गीत युट्युबमा आएपछी संक्षिप्त कुरा गर्दै कार्यकारी निर्माता मोहन कुमार खत्री ले भन्नु भयो – “गीत संगीत भनेको सधैं अजर अमर हुन्छ स्रस्टालाई मार्नु हुँदैन हामीले पनि यही साँगितिक क्षेत्रको बिकास र उत्थानका निम्ती निरन्तर समर्पित रही दर्शकहरुका लागि मनोरंजन प्रदान गर्ने कोसिस गरेका हौं ।” हेर्नुहोस् यो भिडियो –Basundhara -3 Kathmandu Nepal

Information Department Registration No - 1166 /075/076
President – Ratan Bahadur Chand
Contact- ००977-9818610415/9860975774
Mail - [email protected]
Manager - Gyanendra Prasad Bhatt

About Us

Niatra Multi Media Pvt. Ltd.
Editor - Bibek Bikram Malla
Correspondent - Nabin Timilsina
Photo journalist - Ratan Bahadur Chand
Ashish Neupane

Mail - [email protected]

Us on social media

© 2017 Niatratv